Sofia Carter – Kurgu-Dedektiflik

e-kitap indir
Sofia Carter Kitap Kapağı Sofia Carter
Seçil YILMAZ
Polisiye,Korku,Dedektiflik - Gizem ve Suç

Bu kitapta bazen gazetelerimizin üçüncü sayfa haberlerinde de sık sık okuduğumuz talihsiz olaylara benzer ama biraz fantastik olarak ele alındı. Bu benim ilk kitap deneyimim umarım her sayfasını severek ve merakla okursunuz...

Tamamını E-Kitap Oku.

e-kitap indir

Alper ARSLAN – Zombi Günlükleri

e-kitap indir
Zombi Günlükleri Kitap Kapağı Zombi Günlükleri
Alper ARSLAN
Korku, Hikaye
Google
2020

Merhaba, tüm okuyucularıma öncelikle teşekkür ediyorum. 2014 yılında 17 yaşında yazdığım ilk kitabımdı ve bu kadar ilgi görmesi, beğenilmesi gerçekten gurur verici bir durum. 2. Kitap için herhangi bir düşüncem yok ama farklı konular ve türlerde yazmayı düşünüyorum. 2. Kitap kesinlikle gelmeyecek demiyorum. Belki bir sürpriz olabilir. Tekrar teşekkür ediyor herkese iyi okumalar diliyorum.Artık klişe bir hikaye gibi gelse de her zaman dünyanın zombiler altında kaldığını hayal edip ne yapacağımızı düşündüğümüz olmuştur. 17 yaşındaki bir gencin zombi hayalini ve aşkının peşinden gitmesine tanık olacağınız bir zombi hikayesi. Kitabın tamamı yayımlanmış ve güncellenmiştir. İyi okumalar dilerim.

E-Kitap Oku

e-kitap indir

Emre ŞEYDA-Tek Tek Senaryo

e-kitap indir
Tek Tek Senaryo Kitap Kapağı Tek Tek Senaryo
Emre ŞEYDA
Korku Gerilim
Google
2018
Online

Korona günlerinde tüm okuyucularıma günaydın diyorum.

Ben bu günlerde kitap okuyalım diye 24 kitabım içinde ücretli olan diğer kitaplarımı da ücretsiz yapıyorum. Keyifle okuyun. Google kredi kartı bilgisi istemesin diye hepsinin ana fiyatını 0 yani ücretsiz yaptım.

Öncelikle herkese evde kalın çağrısı yapmak istiyorum. Gerek güzel ülkem Türkiye gerekse İtalya, İspanya, Fransa, ABD, Almanya ve diğer ülkeler lütfen evde kalalım.

Türkiye saati ile 9 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:00 a kadar yani bir hafta boyunca kitaplarımın hepsine ücretsiz olarak Google Play üzerinden ulaşabileceksiniz.

Kitaplarım sadece internet üzerinde okunmakta olup pdf versiyonları bulunmamaktadır.

Keyifli okumalar dilerim.

Tek Tek Senaryosu asıl olarak yaklaşık 13 sene önce yazdığım bir kısa film senaryosudur. Bunu hiçbir zaman kısa filme dönüştürmek istemedim. Bununla birlikte yazarken de çok keyif aldım. Aslında senaryonun başkarakteri olan Dedektif İbrahim’i senaryoyu yazmadan önce mizah karakteri olarak tasarlamıştım. Bunun için de pek çok örnek yazmıştım. Bununla birlikte bu senaryoyu yazarken bu karakterimi de işin için soktum. Bundan pişman oldum mu peki? Kesinlikle hayır. Bu karakterim bu senaryo için çok iyi oturdu. İyi oldu.

Peki, Dedektif İbrahim’i başka bir eserimde kullanacak mıyım? Kesinlikle evet şu an yazdığım Zombilerin Zamanı – Görev Anıtkabir romanımın başkarakterlerinden birisi. Aslında oraya da koymayacaktım ama dayanamadım olmadı. Romanda çok daha aktif ve daha kahraman bir karakter oldu. 2019 senesinde bu romanım Allah izin verirse hazır olacaktır.

Bu senaryoyu yazdığımda ülkemizde çok fazla zombi hikâyesi yoktu. İlk yazanlardan birisi oldum. Çok ta yaymadım bu eserimi. Yazmaya başladığım zaman bazı hikâyelerim 10 binlerce kez okunurken bunu toplam 15 20 kişiye okuttum.

Bu senaryomu Dedektif İbrahim’e başlangıç olsun diye artık ortaya çıkartıyorum. Zombili günler çok yakında Zombilerin Zamanı – Görev Anıtkabir’de sizlerle birlikte olacak.

Esen kalın.

Emre ŞEYDA

E-Kitap OKU

e-kitap indir

Lena Diaz – Ölüm Falı

e-kitap indir
Ölüm Falı Kitap Kapağı Ölüm Falı
Ölüm Falı Serisi 1. Kitap
Lena Diaz
Eksik Parça Yayınevi
352

Katil, önündeki savunmasız kadının karnına oturdu, elinde bir gül vardı. Gülün güzel parfümü, kanın metalik kokusuna karışıp etrafa tuhaf bir esinti gibi yayılıyordu. Gövdeden bir diken kopardı. "Beni öldürecek." Bir tane daha kopardı. "Beni öldürmeyecek."

Her dikeni koparıp tek tek kan bulaşmış karnına düşürdükçe çocukluk tekerlemesinin hastalıklı uyarlamasını sürdürdü. Tek diken kaldığında, siyah pis gözleri parladı. Zalim dudakları keyifle gülümsedi. Katil aramızda bir yerde...

e-kitap indir